O firmie

Kim jesteśmy

KarT spółka z o.o. to doświadczony i ceniony w branży producent maszyn i urządzeń technologicznych, oferuje usługi narzędziowe oraz kompleksową obróbkę skrawaniem metali i tworzyw.

Kilka słów o przeszłości…

KarT spółka z o.o. powstała w 1983r. jako zakład techniczny świadczący usługi obróbki skrawaniem regionalnym przedsiębiorcom. Z biegiem lat, zaangażowanie właściciela i fachowość zatrudnionych pracowników sprawiły, że firma na stałe zagościła w świadomości Klientów jako solidny, godny polecenia producent i dostawca.

Kilka słów o teraźniejszości…

Obecnie, z zakładu zatrudniającego kilka osób powstało funkcjonujące na skalę europejską i według europejskich standardów przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 70 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Oprócz obróbki metali i tworzyw naszą specjalizacją jest pełna automatyzacja produkcji i świadczenie usług narzędziowych. Ponad 30 letnia obecność na rynku, a także ambitna i doświadczona załoga pozwalają nam na realizację najbardziej skomplikowanych projektów. Indywidualne i niesztampowe podejście do zadań, ciekawość technologii, umysły otwarte na wyzwania – między innymi te cechy sprawiają, że dostarczamy Klientom wyroby i usługi najwyższej jakości.

Kilka słów o przyszłości…

Naszym głównym i niezmiennym celem jest ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz dostarczanie naszym Odbiorcom niezawodnych produktów i usług. Kładziemy szczególny nacisk na dialog z Klientem, a jego potrzeby i problemy stanowią dla nas motywację do wytężonej pracy i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

KarT sp. z o.o. dba o środowisko i obszar na którym funkcjonuje. Ochrona środowiska oraz minimalizowanie czynników mogących na nie wpływać w sposób negatywny  stanowi jeden z priorytetów przedsiębiorstwa. Dzięki zapisaniu i wdrożeniu działań proekologicznych, KarT sp. z o.o.  stara się wyznaczać i spełniać najwyższe standardy ekologiczne.

 

Zbiór działań proekologicznych obowiązujący w KarT sp. z o.o. >>

   

Nasi Klienci

tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt